Dzień tygodnia: poniedziałek, 15 kwiecień 2024 |

W końcu przyszła wiosna! Sezon weekendowych wyjazdów tuż za progiem. I jak co roku niejedna rodzina zachodzi w głowę gdzie niezbyt daleko od Warszawy atrakcyjnie spędzić z dziećmi sobotnio-niedzielny czas. Śpieszymy z pomocą – z tym przewodnikiem to nie będzie już problemem.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego wydał czas jakiś temu przewodnik pod znaczącym tytułem „Z rodziną przez Mazowsze”.

I dokładnie na ten temat jest zawartość publikacji. Znajdziemy tu kilkadziesiąt miejsc w Warszawie i na Mazowszu, gdzie warto wybrać się z pociechami.

Każde miejsce jest sprawdzone i ocenione, jako godne polecenia. W szczegółowym opisie znajdziemy m.in. mapkę z lokalizacją, odległość i czas dojazdu z Warszawy, adres, telefon, stronę www i facebooka. Do tego oczywiście opis – czego możemy spodziewać się na miejscu i jakie dodatkowe atrakcje znaleźć w okolicy.

I najważniejsze – jak zdobyć to wydawnictwo…?

Zapraszamy na stronę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, gdzie można pobrać przewodnik w formacie PDF:  http://www.mazovia.pl/wydawnictwa/publikacje-o-mazowszu2/

Dla osób preferujących nowoczesne technologie polecamy aplikację z materiałami zbliżonymi do wersji papierowej, ale dostępnymi w każdym miejscu i o każdej porze na smartfonie:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.norbsoft.mazovia

Konserwatyści ceniący dotyk papieru i kolejną cenną pozycję na półce z książkami muszą udać się osobiście na stoisko Mazowsza podczas jednej z tegorocznych turystycznych imprez targowych. Szczegółowa lista i terminy dostępne są tutaj: http://mrot.pl/7-aktualnosci/1370-mazowsze-na-targach-turystycznych-sezon-2018

A żeby pokazać Wam, że każdy może znaleźć na Mazowszu szlaki – piesze, rowerowe, wodne, nieznane dotąd miejsca – zamki, dwory, zabytki techniki czy inne atrakcje – parki rozrywki, questy, wydarzenia – co tydzień zaprezentujemy aktualnie dostępne mazowieckie wydawnictwa turystyczne i aplikacje moblilne.

Mazowsze jest dobre dla każdego i jest tylko dwa kroki stąd!

mrot-z-rodzina-przez-mazowsze-przewodnik

mrot-z-rodzina-przez-mazowsze-fb-2

mrot-z-rodzina-przez-mazowsze-fb-3
Zdjęcia: J.A.Kwiatkowski/GoodPress

Źródło danych:http://mrot.pl/7-aktualnosci/1075-z-rodzina-przez-mazowsze