Dzień tygodnia: piątek, 14 czerwiec 2024 |

Darmowy program online do tworzenia grafik.

Obejrzyj nagranie z webinarium i dowiedz się, jak nawet nie będąc grafikiem/graficzką możesz wyczarować piękne materiały dla Twojej organizacji.

Darmowy program do tworzenia grafik

 

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium, przeprowadzonego przez portal ngo.pl 5 czerwca 2019 r.

Naszym ekspertem była Agnieszka Gietko – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki, projektantka z ponad 8-letnim doświadczeniem i projektami na koncie dla takich marek i instytucji jak: Centrum Sztuki Współczesnej, Fundacja Kultury Bez Barier, Empik, ONZ Polska, Havas World Wide, DUKA. Prowadzi kursy indywidualne i szkolenia w ramach www.korkizgrafiki.pl.

Canva to darmowy i dynamicznie się rozwijający program dostępny online, prosty w obsłudze, z wieloma estetycznymi szablonami, które można dostosowywać do własnych potrzeb. Uczestnicy webinarium „Canva – bezpłatny program do projektowania efektownych grafik, do druku i do Internetu” poznali możliwości programu.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Polecamy też inne webinarium ngo.pl: http://www.poradnik.ngo.pl/webinaria

Prezentacja

Zobacz prezentację omawianą na webinarium w formacie pdf

Webinarium organizowane jest w ramach:

  • Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (projekt współfinansuje m.st. Warszawa)
  • Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych”, realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Polub nas na FB


Webinaria ngo.pl realizuje Dimpact.

Wspieramy cele statutowe Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.