Dzień tygodnia: piątek, 03 luty 2023 |

Moje miejsce na Ziemi – ruszył nabór do drugiej edycji programu dla społeczności lokalnych – „Moje Miejsce na Ziemi”.

Do 9 września organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach.

Budżet programu to aż 2 miliony złotych.

Organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, biblioteki czy instytucje kultury wnioskować mogą o grant w wysokości 4 000, 7 500, 10 000 i 15 000 złotych. Projekty dotyczyć muszą jednego z sześciu tematów: ekologia, sport, promocja zdrowego trybu życia, przeciwdziałanie wykluczeniu, bezpieczeństwo czy zachowania dziedzictwa historycznego oraz rozwoju edukacji, kultury i sztuki. Inicjatywy muszą być realizowane pomiędzy 1 października 2019 r. a 14 czerwca 2020 r. 

Więcej informacji: http://www.orlendarserca.pl/…/S…/Moje-miejsce-na-ziemi.aspx…

Zapoznaj się z regulaminem programu: 

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

1. Wniosek można złożyć wyłącznie przez formularz online.

2. Aby złożyć wniosek należy założyć konto w GENERATORZE WNIOSKÓW, podając swój NIP: https://grantydarserca.orlen.pl

 3. Instrukcja założenia konta w GENERATORZE WNIOSKÓW dostępna jest TUTAJ.

 4. Po stworzeniu konta i uzupełnieniu danych należy zalogować się do systemu, wybrać program „Moje miejsce na Ziemi” i złożyć wniosek.
 5. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: mojemiejsce@orlen.pl lub telefonicznie, codziennie w godz. 10.00 – 14.00 pod numerem 665 560 237
 Jeśli masz wątpliwości, jak złożyć wniosek, zanim zadzwonisz zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

 FAQ – Najczęściej zadawane pytania – Moje miejsce na Ziemi – II edycja.pdf

 Uwaga!
 Prosimy o upewnienie się, czy wypełnili Państwo poprawny wniosek. Po kliknięciu przycisku „Wypełnij wniosek” należy wybrać  „Moje miejsce na Ziemi”, a nie „darowizny dla organizacji”. Apelujemy o maksymalną uwagę przy wyborze wniosku!