Dzień tygodnia: piątek, 14 czerwiec 2024 |
  • 11 grudnia 2020
  • 12:30

??Spotkanie warsztatowe on-line „Animacja lokalna jako narzędzie integracji lokalnej społeczności”??

Aktualnie żyjemy w trudnym czasie epidemii, gdy aktywność społeczna ludzi z oczywistych względów jest ograniczona ? Jednak jak tylko wrócimy do normalności, a mocno wierzymy w to, że tak się wkrótce stanie ?czeka nas baaardzo dużo pracy, aby znów pobudzić aktywność mieszkańców w naszych środowiskach lokalnych, zaangażować ich w inicjatywy, nawiązywać i rozwijać partnerstwa ??? Dlatego już teraz warto przygotować się do tego i wziąć udział w spotkaniu warsztatowym on-line „Animacja lokalna jako narzędzie integracji lokalnej społeczności”, które odbędzie się 11 grudnia 2020 r. w godz. 12.30-16.45 ?

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców. Podczas spotkania dowiecie się czym jest animacja lokalna? Jak szukać pomysłów na działania, w jaki sposób zaktywizować mieszkańców i współpracować w środowisku lokalnym na rzecz dobra wspólnego?

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Sekulska – animatorka lokalna Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, Prezeska Stowarzyszenia „KAS”, ekonomistka, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Specjalizuje się we współpracy z samorządem terytorialnym, przedsiębiorcami i podmiotami ekonomii społecznej ?

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz członków grup nieformalnych i osób fizycznych zainteresowanych podejmowaniem aktywności obywatelskiej z obszaru Ziemi Chełmońskiego, tj. gmin: Mszczonów, Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Maz., Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha oraz miasta Grodzisk Maz. i Sochaczew. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc na spotkaniu warsztatowym ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zeskanowych formularzy zgłoszeniowych – osoby i organizacji (jeśli dotyczy), które dostępne są pod linkiem ⤵️
https://bit.ly/39HN25k

Osoby, które już uczestniczyły w innych działaniach w ramach zadania „Inkubator społeczeństwa obywatelskiego na Ziemi Chełmońskiego” i przesyłały już ww. formularze, prosimy tylko o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres e-mail: inkubator@ziemiachełmonskiego.pl lub telefonicznie: 507 485 336 lub 603 996 436.