Dzień tygodnia: piątek, 14 czerwiec 2024 |
  • 20 maja 2018
  • 09:00
  • Baseny Termalne Mszczonów - Stawy Św. Anny

rowery _rajd

RAJD ROWEROWY „ŚLADAMI CHEŁMOŃSKIEGO” – 20.05.2018r.

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do bezpłatnego udziału w kolejnej edycji rajdu „Śladami Chełmońskiego”.

Startujemy w NIEDZIELĘ 20 maja 2018r. o godz. 9:00 z Kompleksu Basenów Termalnych. Tradycyjnie, impreza będzie miała charakter rajdu na orientację. Zadaniem uczestników będzie orientowanie się w terenie przy pomocy mapy oraz odnalezienie punktów kontrolnych, wyznaczających trasę do pokonania (ok.50 km). Na mecie (Stawy Św. Anny) na wszystkich uczestników będzie czekało ognisko oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Dla osób, które nie posiadają własnych rowerów istnieje możliwość ich wypożyczenia – wyłącznie w dniu imprezy w godz. 8.00 – 8.30, zgodnie z zasadami naszej wypożyczalni (ilość rowerów ograniczona).

Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres info@weekendztermami.eu lub dostarczyć osobiście do Punktu Informacji Turystycznej w Kompleksie Basenów Termalnych do dnia 16.05.2018r. (środa) do godz. 16.00. Po tym terminie lista uczestników zostanie zamknięta (brak możliwości zapisów w dniu imprezy). Zastrzegamy także prawo do skrócenia terminu przyjmowania zgłoszeń w przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników – 250 osób.

Uczestnicy proszeni są również, w miarę możliwości, o przesyłanie formularzy z deklaracją przynależności do danego 10-osobowego patrolu. Uczestnicy, którzy nie zadeklarują przynależności do żadnego patrolu będą losowo dopisywani do grup stworzonych przez organizatora.

Pobierz: Regulamin rajdu kartę zgłoszenia

Materiał źródłowy:  http://termy-mszczonow.eu/rajd_z_termami_mszczonow.html