Dzień tygodnia: piątek, 12 kwiecień 2024 |
  • 2 lutego 2019
  • 13:00

 Drodzy Rodzice, chcielibyście na kilka godzin oderwać swoje pociechy od komputerów, smartfonów lub telewizorów?

Zapraszamy jak co sobotę do Mediateki 2 lutego w godzinach 13:00 – 17:00 – tym razem na SPORTOWO!

Sportowa Sobota to wyjątkowa okazja dla najmłodszych do czynnego udziału w sportowym wydarzeniu natomiast dla rodziców możliwość zapoznania się z historią, dokonaniami i bieżącą działalnością klubów sportowych funkcjonujących na terenie miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki.

W najbliższą sobotę zaprezentują się działacze, szkoleniowcy i młodzi piłkarze LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO CHLEBNIA.
Ponadto poznacie projekt Mariusza Smysło i Piotra Laskowskiego „Grodzisk ponad chmurami”! Wystawa sprzętu wspinaczkowego wykorzystywanego podczas górskich wypraw trekkingowych i wspinaczkowych w Tatrach i Alpach, ubranie specjalistyczne, namiot, liny, uprzęże, kości, friendy, tricampy, czekany, buty, raki…. i wiele innych. ?

Gospodarze pierwszej edycji soboty na sportowo przygotowali między innymi wystawę fotografii poświęconą historii klubu, który w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia istnienia.

Uczestnicy Sportowej Soboty dowiedzą się, w jakiej formie prowadzone są zajęcia i na czym polega program szkolenia w AKADEMII PIŁKARSKIEJ LKS CHLEBNIA. Do dyspozycji rodziców będą trenerzy, którzy udzielą niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przez cały czas trwania imprezy dzieci i młodzież będzie mogła wziąć udział w konkursach i zabawach sprawnościowych, między innymi w Turnieju FIFA, zawodach w strzałach na bramkę – TURBO KOZAK i wielu innych.

 Źródło danych:

Mediateka Dzieciom: Sportowa Sobota