Dzień tygodnia: piątek, 12 kwiecień 2024 |
  • 13 czerwca 2020
  • 16:00

Mimo, że do najważniejszej imprezy w naszym mieście jeszcze daleko, znamy już jej szczegółowy program. Kto w tym roku zagości na muzycznej scenie w trakcie Dni Sochaczewa 2020? 

Jakie zespoły wystąpią na Dniach Sochaczewa 2020?

Wszystkie atrakcje planowane są w najdrobniejszych szczegółach, jednak większość z nas czeka na wieczorne występy gwiazd. Święto Mieszkańców 2020 to z roku na rok coraz bardziej rozbudowana formuła. Mamy do dyspozycji atrakcje wieczorne, koncerty i szaleństwa muzyczne, a z innej nieco spokojniejszej strony wiele wydarzeń sportowych i ciekawych atrakcji na placu Kościuszki. W roku poprzednim mogliśmy oglądać spektakularne występy z ogniem, a relację możemy obejrzeć pod linkiem https://e-sochaczew.pl/n/teatr-ognia/61451. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też czerwony dwupiętrowy autobus, który jeździł ulicami miasta. Sobotnie atrakcje poprzednich Dni Sochaczewa uświetnił festiwal chorągwi https://e-sochaczew.pl/n/dni-sochaczewa-2019/61455. Mamy obszerną fotogalerię z występów zespołów, z którą również warto się zapoznać https://e-sochaczew.pl/n/dni-sochaczewa-2019/61090.

Przechodząc do roku obecnego Dni Sochaczewa 2020 zapowiadają się całkiem sympatycznie. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na promocję sochaczewskich artystów. Zobaczymy zatem zespół NO DAY OFF, który fantastycznie rozgrzeje publiczność przed koncertem SMOLASTEGO, a właściwie Norberta Smolińskiego, piosenkarza oraz rapera, który nagrał takie hity jak „Uzależniony”, „Raj”czy „Tusz”. W szczególności publiczność żeńska będzie dominowała na widowni. Muzyka jaką tworzy Smolasty to pogranicze R&B , popu i rapu. Podczas niedzielnych występów zagości na scenie nasz rodzimy Tajm, który rozbudzi muzycznie w rytmie rocka.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd estrady jest Viki Gabor, która będzie gwiazdą sobotnich występów. Młoda piosenkarka nagrała między innymi utwór z Kayah, a sławę przyniósł jej udział i wygrana w Eurovizji Junior. Do telewizyjnych karier można zaliczyć także występ kolejnego wykonawcy, którego mogliśmy poznać dzięki udziałowi w w muzycznym show X Factor. Grzegorz Hyży wystąpi również podczas sobotnich koncertów. Hyży jest zarówno autorem tekstów jak i wykonawca piosenek, do jego najbardziej rozpoznawalnych utworów możemy zaliczyć ścieżki dźwiękowe do filmów „Pech to nie grzech’ czy też „Podatek od miłości”. A jakże wielu z nas nuciło „O Pani”…

Niedzielne muzyczne atrakcje Święta Mieszkańców atrakcje to występ zespołów takich jak: TAJM. Zespół ten znany jest z nie tylko ze świetnych aranżacji muzycznych, ale i występów z legendarnym zespołem Dżem. Kolejną gwiazdą jaka odwiedzi nasze miasto będą Chłopcy z Placu Broni, którzy rozkochali publiczność utworem „Kocham Cię”. Kolejnego wykonawcę Dni Sochaczewa 2020 podczas niedzielnych koncertów nie trzeba przedstawiać, ponieważ jest nim Krzysztof Krawczyk oraz Golec uOrkiestra. Tegoroczne gwiazdy z pewnością zadowolą wielu mieszkańców miasta, a różnorodne gusta muzyczne znajdą swojego faworyta.

Kiedy odbędzie się Święto Mieszkańców?

Święto mieszkańców odbędzie się jak co roku w czerwcowe ciepłe dni. Najwięcej atrakcji zaplanowanych jest na dni 12-14 czerwca 2020 roku. Miejscem głównych imprez jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej.

Jaki jest program Dni Sochaczewa 2020?

Sobota 13 czerwca

17.15 – NO DAYS OFF

18.15 – konkurs

18.30 – SMOLASTY

19.30 – konkurs

19.45 – Viki Gabor

20.45 – konkurs

21.00 – Grzegorz Hyży

Niedziela  14 czerwca

16.00 – Rozpoczęcie

16.30 – TAJM

17.50 – Chłopcy z Placu Broni

19.00 – konkurs

19.20 – Krzysztof Krawczyk

20.50 – konkurs

21.10 – Golec uOrkiestra

Dni Sochaczewa 2020 to wiele imprez towarzyszących, takich jak festiwale, miasteczko harcerskie, wystawy produktów oraz rękodzielnictwa, występy zarówno na terenie MOSiR Sochaczew przy ulicy Warszawskiej, jak i w Chodakowie. Tradycją stał się już pochód z udziałem mieszkańców miasta ulicą Warszawską. Tegoroczne Święto Mieszkańców z pewnością będzie wydarzeniem, które zapadnie mieszkańcom w pamięć. Już teraz zapraszamy do udziału, gdyż, jak zapowiada UM kolejne Dni Sochaczewa będą obchodzone już w nowej lokalizacji. dni sochaczewa 2020