Dzień tygodnia: poniedziałek, 15 kwiecień 2024 |
  • 25 listopada 2020
  • 14:30

W aktualnej sytuacji, gdy większość działań społecznych została przeniesiona do sieci, niezwykle ważna jest umiejętność skutecznego dotarcia do odbiorców organizacji ??
W natłoku wiadomości, zdjęć czy powiadomień zwrócenie uwagi internautów na informacje, które chcemy przekazać przynosi wiele trudności. Na pewno każdy z nas zauważył, że najczęściej poświęcamy uwagę takim treściom, które są nieszablonowe i łatwe do zapamiętania. Jedną z takich form jest właśnie infografika pozwalająca na graficzną prezentację danych czy informacji w sposób szybki, jednoznaczny i efektywny ??
Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium ZASADY TWORZENIA INFOGRAFIK W DZIAŁANIACH NGO, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2020r. w godz. 14.30-16.00.??‍??‍??

Webinarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz członków grup nieformalnych i osób fizycznych zainteresowanych podejmowaniem aktywności obywatelskiej, w szczególności z obszaru Ziemi Chełmońskiego, tj. gmin: Mszczonów, Radziejowice, Jaktorów, Żabia Wola, Grodzisk Maz., Baranów, Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha oraz miasta Grodzisk Maz. i Sochaczew.

Link do rejestracji na webinarium⤵️
https://bit.ly/3fnJWEN

igonografiki