Dzień tygodnia: piątek, 24 listopad 2017 |

Lista Członków LGD Ziemia Chełmońskiego:

 

 L.p Nazwa Podmiotu Nazwisko i imię osoby reprezentującej Gmina
1 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Uczniowski Klub Sportowy „Filipides” Andryszczyk Andrzej Teresin
2 Andryszczyk Izabela Teresin
3 Badowska Regina Żabia Wola
4 OSP Skuły Bartczak Ewa Żabia Wola
5 Bednarek  Dagmara Mszczonów
6 Bęza Sebastian Żabia Wola
7 BADAPAK Bieganowski Mirosław Andrzej Żabia Wola
8 Stow. Bezpieczne Miasto Grodzisk Mazowiecki Biela Jolanta Grodzisk Maz.
9 Gospodarstwo Agroturystyczne Błaszkiewicz Ewa Żabia Wola
10 Borowy Przemysław Żabia Wola
11 Broczek Władysława Żabia Wola
12 Cable Park Budy Michałowskie Sp. z o. o. Chełchowska Julita Jaktorów
13 Stowarzyszenie „EGIDA” Ciechomska Małgorzata Grodzisk Maz.
14 Gmina Radziejowice Ciężka Urszula Radziejowice
15 Gospodarstwo rolne Ciężki Andrzej Zbigniew Radziejowice
16 „Flora” Witold Czuksanow Czuksanow Witold Żabia Wola
17  Gmina Baranów Dąbrowski Dariusz Baranów
18 Drągowska Anna Żabia Wola
19 Klub Sportowy „Promyk” Nowa Sucha Drązikowski Karol Nowa Sucha
20 Drążkiewicz Jacek Radziejowice
21 Drążkiewicz Kazimierz Radziejowice
22 Navigator Training Direction Zbigniew Dubicki Dubicki Zbigniew Grodzisk Maz.
23 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane  Agnieszka Fidrych Fidrych Agnieszka Rybno
24 Florczak Grzegorz Sochaczew
25 Klub Sportowy „Piast” Feliksów Florczak Szczepan Sochaczew
26 Gajda Robert Żabia Wola
27 PPHU ANJAR Gogół Jarosław Grodzisk Maz.
28 Hufiec ZHP Mszczonów Chorągiew Mazowiecka ZHP Grabek Zbigniew Mszczonów
29 Gmina Grodzisk Mazowiecki Grabowska Maria Grodzisk Maz.
30 Szkoła Podstawowa w Skułach Gradkowska Barbara Żabia Wola
31 Stowarzyszenie Szansa Grotowicz Marzena Żabia Wola
32 Gaz-Water Zakład Sieci i Instalacji Gazowych i Wod-Kan Guzewski Karol Jaktorów
33 Gmina Jaktorów Guzewski Zbigniew Jaktorów
34 Jasińska Urszula Grodzisk Maz.
35 Gmina Teresin Jaworski Marek Teresin
36 Jendrych Józef Andrzej Żabia Wola
37 „Fachman” Usługi Remontowo-Budowlane Józefowicz Jarosław Grodzisk Maz.
38 Gmina Nowa Sucha Kalińska Jolanta Nowa Sucha
39 Kamińska Izabela Maria Grodzisk Maz.
40 Karkulak Agnieszka Żabia Wola
41 Gross-System Piotr Kleszko Kleszko Piotr Żabia Wola
42 Klimaszewska Justyna Radziejowice
43 Konieczny Zbigniew Grodzisk Maz.
44 „Koperski i Wspólnicy” s.j. Koperski Łukasz Mszczonów
45 Koprowska Skalska Elwira Mszczonów
46 Kowalska Aldona Jaktorów
47 Kowalski  Grzegorz Jaktorów
48 Gmina Mszczonów Kozłowski Grzegorz Mszczonów
49 Krawczyk Joanna Żabia Wola
50 Gmina Rybno Kropiak Grzegorz Rybno
51 Krukowska Zofia Mszczonów
52 Gmina Sochaczew Krupa Dariusz Sochaczew
53 Villa Holiday Park Kulikowski Dariusz Nadarzyn
54  Gmina Mszczonów Kurek Józef Grzegorz Mszczonów
55 Kurowski Marcin Radziejowice
56 Kwaczyński Rafał Mszczonów
57 OSP w Radziejowicach Laja Marek Radziejowice
58 Leśniak Waldemar Jan Żabia Wola
59 Lewicki Jarosław Mszczonów
60 Ładyńska Ewa Żabia Wola
61 Ładyńska Maria Żabia Wola
62 Łasica Dorota Teresin
63 Łukawski Ireneusz Nowa Sucha
64 Grodziski Klub żeglarski „Czysty wiatr” Łyszkowski Mirosław Grodzisk Maz.
65 Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów dzieci niepełnosprawnych „Uśmiech dziecka” Majewska Bożena Mszczonów
66 Malinowski Mariusz Grodzisk Maz.
67 Gminne Centrum Kultury POWOZOWNIA Masewicz-Kierzkowska Magdalena Radziejowice
68 Gmina Radziejowice Micewicz Wioletta Radziejowice
69 Michalak  Paweł Żabia Wola
70 Michałowski Dominik Żabia Wola
71 Michałowski Edward Żabia Wola
72 Mariusz Mikulski Wytwarzanie Artykułow w zakresie Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Mikulski Mariusz Nowa Sucha
73 Gmina Nowa Sucha Mońka Maciej Nowa Sucha
74 Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią Myca Anna Teresin
75 Narczyk Beata Żabia Wola
76 Okrasa Magdalena Grodzisk Maz.
77 Olejniczak Monika Jaktorów
78 Ostrowska Marta Grodzisk Maz.
79 Owczarek Barbara Żabia Wola
80 Owczarek Zofia Żabia Wola
81 Paciorek Krystyna Jaktorów
82 Pietraszek Sławomir Grodzisk Maz.
83 Pietrzak Krystyna Żabia Wola
84 Stowarzyszenie Animatorów Nauki, Kultury i Sztuki „Dziedzictwo” Pilorz Wioletta Żyrardów
85 Logart Robert Pindor Pindor Robert Baranów
86 Danuta Plewka Centrum Kształcenia i Usług „Bezpieczna Praca” Plewka Danuta Renata Radziejowice
87 Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne Podsiadły Magdalena Mszczonów
88 Pomianowski Andrzej Żabia Wola
89 Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gm.Teresin „IMPULS” Ptaszkiewicz Agnieszka Teresin
90 Regulska Hanna Jaktorów
91 Fundacja „Akademia Życia” Ryniewicz Zbigniew Jaktorów
92 Sadowska Barbara Żabia Wola
93 Gospodarstwo rolne Sałasiński Sylwester Teresin
94 Skrzywanek Narojczyk Joanna Żabia Wola
95 Starus Grażyna Teresin
96 Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie Stegienko Bożena Baranów
97 Folk Galeria Stróżewski Paweł Grodzisk Maz.
98 „Miasto-Ogród Książenice” Fundacja na rzecz rozwoju Książenic i okolicy Szczygielska Jolanta Grodzisk Maz.
99 Szczygielski Jacek Grodzisk Maz.
100 Szlachetko Piotr Teresin
101 Szulejewski Michał Sochaczew
102 Szymańczak Tadeusz Teresin
103 Świdlicki Wacław Tadeusz Żabia Wola
104 Taras Ewa Żabia Wola
105 Tyszkowska Dorota Żabia Wola
106 Warcaba Małgorzata Grodzisk Maz.
107 Gmina Żabia Wola Wawruch Halina Żabia Wola
108 Włodarczyk Beata Baranów
109 Wodnicka-Żuk Justyna Żabia Wola
110 Doradztwo Projekty Szkolenia „Horeszko” Wojcieszak Malgorzata Jaktorów
111 Zawadzka-Mróz Joaana Radziejowice
112 Jeziorany Dariusz Zborowski Zborowski Dariusz Sochaczew
113 Zdunek Agnieszka Rybno
114 OSP w Rybnie Zieliński Mieczysław Rybno
115 Zientek Justyna Rybno
116 Zientek Marek Mszczonów
117 Stowarzyszenie Miłośników Wsi Topołowa Ziółkowska Halina Teresin
118 Fundacja Ochrony Prawnej Inicjatyw Społecznych OPIS Żyła Edyta Grodzisk Maz.