Dzień tygodnia: poniedziałek, 09 grudzień 2019 |

W A Ż N E – dla przyszłych beneficjentów naboru w LGD

Zapowiada się bardzo intensywny tydzień dla przyszłych  wnioskodawców naborów  LGD:  

  •  w środę 11.12. – kolejne spotkanie informacyjne w Grodzisku Mazowieckim   – więcej informacji na plakacie 
  •  w czwartek 12.12. – indywidualne konsultacje w  z dokumentacją  w Biurze LGD  (  wymagane są zapisy )  – więcej na plakacie  

XXI Walne Zebranie Członków LGD Ziemia Chełmońskiego

 

ZAPROSZENIE

           Działając w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” serdecznie zapraszam na XXI Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 12.30 w Ratuszu Miejskim
w Mszczonowie, pl. Piłsudskiego 1 (sala konferencyjna) w I terminie.
W przypadku braku więcej niż połowy liczby członków, Walne Zebranie Członków odbędzie się tego samego dnia i w tym samym miejscu w II terminie o godz. 13.00.

                         Porządek obrad zgodny z dołączoną kartą.

Po zakończeniu Walnego Zebrania zapraszam wszystkich na Wigilijne spotkanie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w miejscu obrad.

 

 

Z poważaniem

Magdalena Podsiadły
Prezes Zarządu Stowarzyszenia

LGD „Ziemia Chełmońskiego”

 

Proponowany porządek obrad :  Porządek obrad na walne 9.XII..2019 _

Szkolenie SOCIAL MEDIA W NGO – 2 dniowe bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo

Zapraszamy na szkolenie członków organizacji, którzy  na co dzień  zajmują się komunikacją za pośrednictwem social mediów relacjonując dziania swojej organizacji.

Szkolenie jest cyklem dwudniowym  po 8 h/każde spotkanie i odbywać się będzie w GCI w Mszczonowie w  dniach  4 oraz  10 grudnia br. w godzinach 9:30-17:30

 

Szkolenie poprowadzi Pani Olimpia Jenczek – specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych – zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych.

📩 Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkolenie obowiązują zapisy: drogowskazy@ziemiachełmonskiego.pl.

social-media-w-ngo-vb

Konsultacje zmian lokalnych kryteriów wyboru operacji do dofinansowania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2014-2020.

UWAGA_800x400

 

Szanowni Państwo, w związku z prowadzonymi działaniami monitorującymi wdrażanie LSR – Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Chełmońskiego” informuje o podjęciu procedury konsultacji zmian  lokalnych kryteriów wyboru operacji do dofinansowania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju  (LSR)  na lata 2014-2020.

W złączeniu propozycje zmian   – oznaczone w dokumencie.

 -KRYTERIA WYBORU OPERACJI PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ (nowe firmy) – zmiany w kryterium nr 5 i 10 –  11 2019_KRYTERIA_NOWE_FIRMY _konsultacje

 – KRYTERIA WYBORU OPERACJI PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ (istniejące firmy) –  zmiany w kryterium nr 8 i 12 – 11 2019_KRYTERIA_ISTNIEJĄCE_konsultacje

Prosimy o zgłaszanie uwag jedynie do proponowanych zmian na załączonym formularzu oraz przesyłanie na adres e-mail: biuro@ziemiachelmonskiego.pl lub dostarczenie osobiście do Biura LGD ul. Warszawska 24 96-321 Żabia Wola w godzinach 9:00-15.00.

Warunkiem rozpatrzenia przekazanej opinii w sprawie zmiany w zapisach lokalnych kryteriów wyboru operacji do dofinansowania w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju  (LSR)  na lata 2014-2020”  jest wskazanie w  w/w opinii numeru telefonu oraz gminy zamieszkania/ działania Wnoszącego.

5.12 2019_Formularz zgłaszania uwag do zmian Kryteria wyboru operacji. docx – załącznik

Konsultacje społeczne będą trwały przez okres do dnia  21.11 – 5.12.2019 r.