Dzień tygodnia: niedziela, 13 październik 2019 |

Piknik Organizacji pozarządowych z terenu Ziemi Chełmońskiego za nami – ale powspominajmy jak to było.

W ostatnią sobotę odbył się Piknik Organizacji pozarządowych z terenu Ziemi Chełmońskiego.

Impreza, zorganizowana przez LGD i MSH, była nie tylko okazją do wspaniałej zabawy mieszkańców Ziemi Chełmońskiego, ale przede wszystkim doskonałą promocją lokalnych organizacji pozarządowych, których członkowie chętnie integrowali się podczas wspólnej zabawy. Każdy, kto w sobotnie popołudnie pojawił się w mszczonowskim parku, mógł na własne oczy przekonać się, ile swoim mieszkańcom ma do zaoferowania Ziemia Chełmońskiego, jak wspaniali ludzie ją zamieszkują oraz jak potrafią się jednoczyć dla wspólnego celu i dobrej zabawy.

Piknik organizacji Ziemi Chełmońskiego okazał się prawdziwym sukcesem. Oprócz występów estradowych i konkursów, uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych atrakcji przygotowanych przez przybyłych na imprezę działaczy społecznych z terenu dziesięciu gmin. Stoiska kusiły pysznymi przysmakami, możliwością wykonania makijażu, zagadkami, pokazem pierwszej pomocy czy też wystawami fotografii. Na wszystkich czekały również darmowe napoje i przekąski.

Kto nie był ma czego żałować –  zapraszamy do  zapoznania się z obszerną relacją  z tego wydarzenia:

Piknik Organizacji pozarządowych na Ziemi Chełmońskiego – 28.09.2019r.

Ruszył konkurs ” Zaproponuj imię dla maskotki promocyjnej LGD”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”, ogłasza konkurs na nadanie imienia dla Żurawia –  maskotki promocyjnej Stowarzyszenia.

Propozycję należy przesłać do dnia 25 września 2019 roku drogą elektroniczną na adres: biuro@ziemiachelmonskiego.pl , wyniki zostaną ogłoszone 28 września podczas Pierwszego  pikniku organizacji  pozarządowych.

Do wygrania nagroda rzeczowa.

Regulamin uczestnictwa : REGULAMIN KONKURSU NA WYMYŚLENIE IMIENIA DLA MASKOTKI z logami

Szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich w LGD

Już wkrótce będziemy organizować bezpłatne szkolenia  dedykowane dla KGW  –  więcej szczegółów wkrótce .