Dzień tygodnia: niedziela, 24 wrzesień 2017 |

Aktualności

Szkolenie dla wnioskodawców z terenu LGD – 29.09.2017r. – Nowa Sucha

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Chełmońskiego” już 29 września br. zaprasza przyszłych beneficjentów LGD na  kolejne szkolenie dla wnioskodawców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na: rozpoczęcie działalności gospodarczej jak również rozwinięcie już istniejącej działalności. Tym razem zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i  Rekreacji w Nowej Suchej.  

X Odsłona „Dnia Szarlotki” – w Żabiej Woli

Już 24 września br. gorąco zapraszamy do domu Kultury w Żabiej Woli, wszystkich pasjonatów szarlotki  na coroczne święto tego wypieku. W programie nie zabraknie konkursu „Na najsmaczniejsza szarlotkę”, „Małe co nieco z jabłuszka” oraz licznych konkursów i atrakcji .  Regulamin konkursu „Na najsmaczniejszą szarlotkę”:  REGULAMIN KONKURSU SZARLOTKI 2017 Wszystkich miłośników potraw wegetariańskich zapraszamy do uczestnictwa w […]

Dobre wieści – nasi beneficjenci szykują się do startu ze swoimi projektami !

Dobre wieści  !!! Beneficjenci pierwszych naborów w naszym LGD dostali w Urzędzie Marszłkowskim „zielone światło” i przystępują do podpisywania Umów w o Przyznanie  Pomocy. Bardzo się cieszymy i czekamy na wystartowanie projektów – a my będziemy nadal ich wspierać i chwalić się  ich sukcesami .

Otwórz wszystkie aktualności